O kreatívnom štúdiu 2nd sight Grafický dizajn, webdizajn, reklamné kampane... Výber z našich klientov Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku!

Úvod
Grafický dizajn
Firemná identita
Reklamné kampane
Webdizajn a tvorba www stránok
Fotenie umeleckých diel

Internetová reklama

Význam marketingovej komunikácie pomocou internetu neustále narastá. Okrem tradičných formátov – internetových bannerov sa neustále vyvíjajú nové formy komunikácie (PPC, SEO, SEM,...).

V súčasnosti sú populárne reklamné systémy PPC (pay-per-click), kde zákazník platí iba za kliknutie na reklamu, čo je ekonomicky výhodnejšie. Navyše pomocou kľúčových slov môže svoju kampaň presnejšie zacieliť a tým dosiahnuť vyššiu efektivitu. Najznámejšie systémy sú Google AdWords a eTarget.

Netreba zabúdať ani na spracovanie odozvy po kliknutí na banner - vytvárame cieľové stránky (landing page) a vyhodnotenie kampaní.

Pomôcť môžeme aj s opačným prístupom, keď máte webové stránky so zaujímavým obsahom, a chceli by ste na nich zarábať. V tom prípade je možné umiestniť na stránky prvky reklamných sietí, ako je Google AdSense.

Pomocou optimalizácie stránok pre vyhľadávače (SEO) dosiahnete ľahšie vyhľadanie vašich stránok, vyššie umiestnenie odkazov na váš web vo vyhľadávačoch a tým aj vyššiu návštevnosť na vašom webe.

Príklady internetových bannerov

   
Slovanet GoDSL – úspešná internetová reklama
Slovanet NaEX – internetová kampaň,
okamžitá reakcia na odchod konkurencie z trhu
Slovanet GoDSL a GoFUN – internetový banner na podporu rýchleho internetu GoDSL a zábavného servera GoFUN
Koxo.sk – upútavka vo formáte GIF
Slovanet GoDSL – neformálna a netradičná idea kampane.
Po prejdení myšou ponad banner sa ozve zvuk.