O kreatÝvnom Üt˙diu 2nd sight Grafickř dizajn, webdizajn, reklamnÚ kampane... Vřber z naÜich klientov Vy×iadajte si bezplatn˙ cenov˙ ponuku!

Úvod
Grafick├Ż dizajn
Firemná identita
Reklamn├ę kampane
Webdizajn a tvorba www stránok
Fotenie umeleck├Żch diel

Internetová reklama

V├Żznam marketingovej komunik├ície pomocou internetu neust├íle narast├í. Okrem tradi─Źn├Żch form├ítov ÔÇô internetov├Żch bannerov sa neust├íle vyv├şjaj├║ nov├ę formy komunik├ície (PPC, SEO, SEM,...).

V s├║─Źasnosti s├║ popul├írne reklamn├ę syst├ęmy PPC (pay-per-click), kde z├íkazn├şk plat├ş iba za kliknutie na reklamu, ─Źo je ekonomicky v├Żhodnej┼íie. Navy┼íe pomocou k─ż├║─Źov├Żch slov m├┤┼że svoju kampa┼ł presnej┼íie zacieli┼ą a t├Żm dosiahnu┼ą vy┼í┼íiu efektivitu. Najzn├ímej┼íie syst├ęmy s├║ Google AdWords a eTarget.

Netreba zab├║da┼ą ani na spracovanie odozvy po kliknut├ş na banner - vytv├írame cie─żov├ę str├ínky (landing page) a vyhodnotenie kampan├ş.

Pom├┤c┼ą m├┤┼żeme aj s opa─Źn├Żm pr├şstupom, ke─Ć m├íte webov├ę str├ínky so zauj├şmav├Żm obsahom, a chceli by ste na nich zar├íba┼ą. V tom pr├şpade je mo┼żn├ę umiestni┼ą na str├ínky prvky reklamn├Żch siet├ş, ako je Google AdSense.

Pomocou optimaliz├ície str├ínok pre vyh─żad├íva─Źe (SEO) dosiahnete ─żah┼íie vyh─żadanie va┼íich str├ínok, vy┼í┼íie umiestnenie odkazov na v├í┼í web vo vyh─żad├íva─Źoch a t├Żm aj vy┼í┼íiu n├ív┼ítevnos┼ą na va┼íom webe.

Pr├şklady internetov├Żch bannerov

   
Koxo.sk ÔÇô up├║tavka vo form├íte GIF